Aktuality

Co je u nás nového?

Rád bych Vás informoval, že v pozadí pracujeme na START-UPu nového pilotního projektu "EL Proud" - Elektrárna. Jedná se o službu, která je na trhu úplnou novinkou a cílit bude především na koncového zákazníka. Díky tomuto projektu bude moci každý ušetřit tisíce na elektřině, kterou potřebuje každá domácnost! "Know-how" si chráníme a proto se nyní...

Máme za sebou další TOP víkend v počtu "vypraných" zákazníků. Tj. 67 praní/den při aktuálním počtu 9 prádelen. Pamatuji si časy, kdy jsme se zaobírali otázkami typu: "Kdo si k nám půjde vůbec vyprat?!" Situace je taková, že i navzdory protikoronavirovým opatřením má návštěvnost spíše rostoucí, než klesající tendence. Berme v potaz, že k nám nyní...

Dne 10.11.2020 jsem si pro Vás připravil novou rubriku "Časté dotazy - FAQ." Věřím, že pomůže zodpovědět nejčastější dotazy, na které hledáte odpověď. Sekci jsem záměrně rozdělil na Zákaznickou a Investorskou část, aby se nám to nemíchalo. Průběžně se může aktualizovat, či doplňovat.

Úžasných 16 návštěvníků za den v Kolínském Prádlomatkiosku, což je zatím rekord. Tento kiosek byl jeden z těch méně navštěvovaných, nicméně pomalu ale jistě se těší čím dál větší oblibě!

"Pražáci" se dočkali! Dne 27. října 2020 jsme zprovoznili další z plánovaných Prádlomatkiosků. Víte, že do 4 let chceme mít 100 prádelen po celém Česku a na Slovensku? Tak pojďte budovat společně s námi! Rentiérem, díky praní prádla.

Dne 25.10.2020 jsme přesáhli hranici 1000 aktivních podporovatelů. Číslo se neustále zvyšuje. Čím dál více lidí je přesvědčených, že tento projekt se opírá o pevné základy a poukazuje na reálná čísla.

Máme obrovskou radost, když se o naší skvělé službě veřejnost informuje i prostřednictvím novin. Utvrzuje to fakt, že se jedná zkrátka o dobrou službu, která je určena pro širokou veřejnost.

Před Kolínským Tescem se objevil futuristický, samoobslužný prádelní kiosek, který Vám po vyprání pošle "ESEMESku." Propagace prostřednictvím novin je velice efektivní, firmu navíc nestojí ani korunu.

Jedná se vůbec o první Prádlomatkiosek, který jsme společně postavili! Pár dní, po uvedení do provozu doslova den za dnem trhal rekordy v počtu návštěvnosti a aby toho nebylo málo, objevil se o něm i článek v novinách!