Zákazník

Vaše časté dotazy...


Fungují kiosky i když jsou zavedena protikoronavirová opatření?

 • Ano, všechny naše prádelny spadají do výjimek obchodů a služeb, které je možno navštěvovat, využívat.

Jak dlouho pere/suší pračka a sušička?

 • Cyklus praní cca 30 - 45 min, cyklus sušení 15 min, v případě sušení velmi objemného prádla je vhodné nastavit delší dobu.

Mohu využít pouze jednu službu, praní, či sušení?

 • Žádný problém, navštěvují nás zákazníci, kteří využijí pouze praní a prádlo poté suší doma a naopak.

Co když jsem alergická/ý na běžné prací prostředky?

 • Máme již mezi spokojenými zákazníky i alergiky. Naše prací prostředky jsou bez zbytečné chemie, parfemizace, jsou šetrné k životnímu prostředí a tudíž vhodné pro citlivou a senzitivní pokožku.

Co znamená certifikát ECO CERT?

 • Jedná se o certifikát, který zaručuje splnění nejpřísnějších hygienických norem v EU. Při výrobě pracích prostředků je dbáno na ekologicky šetrné postupy. Přednostně se používají suroviny z obnovitelných zdrojů.

Je pračka, sušička během praní/sušení uzamčena?

 • Pračky 8kg a 18kg jsou během celého pracího procesu uzamčeny. Zákazník má navíc možnost nechat si zaslat upozornění formou bezplatné SMS, cca 5-10 min. před koncem praní/sušení. POZOR: Sušičky nemohou z bezpečnostních důvodů být během cyklu uzamčeny.

Fungují všechny kiosky po celý rok?

 • Všechny naše kiosky fungují celoročně, 24 hodin denně. Výjimky však nejsou vyloučeny, technická porucha, vandalismus apod.

Mohu platit v hotovosti, či bezkontaktní kartou?

 • Samozřejmě, každý kiosek přijímá platby v hotovosti, bezkontaktní kartou, VIP kartou a mimo jiné lze využít i tzv. "Laundries kredit." Pozor však, při platbě bankovkami/mincemi kiosek hotovost nevrací!

Co vše lze v kiosku vyprat a vysušit?

 • Kiosek můžete využít na běžné (8kg pračka) či objemné praní (18kg pračka a sušička). Pokud nevíte, na kolik stupňů vyprat, či vysušit např. deky, polštáře, peřiny apod. vždy postupujte dle návodu, či doporučení od výrobce. Firma však nenese žádnou zodpovědnost za případné znehodnocení.

Jsem stálý zákazník, je možné získat slevu?

 • Ano, pokud využíváte naši službu častěji a chcete získat 10% slevu, či dokonce praní zdarma, přidejte se do binárního zákaznického ekosystému Laundries.

Kiosek nefunguje, nevím jak nastavit program, co mám dělat?

 • Pokud dojde k odstavení kiosku, např. technická porucha, budete vždy upozorněni informační cedulí na daném kiosku. V opačném případě volejte na tel. číslo, které je uvedené na kiosku, stejný postup zvolte, pokud např. "zamrzne" displej, či nevíte, jak nastavit program.

V kiosku se nachází hrubé nečistoty, co mám dělat?

 • Zavolejte nám prosím na číslo uvedené na každém Prádlomatkiosku. Řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán." Nejsme však schopni uhlídat každého zákazníka, proto se může se stát, že pokud zákazník pere velmi znečištěné prádlo, tak mohou uvnitř zůstat nějaké nečistoty. Vždy zajistíme a sjednáme co nejrychlejší nápravu. Všechny naše pračky a sušičky jsou denně fyzicky kontrolovány a čištěny šetrnými desinfekčními prostředky.

Kde naleznu nějaké recenze, diskuze?

 • Pokud se chcete poradit, či podělit se s ostatními zákazníky o zkušenosti, můžete využít naši oficiální Facebookovou stránku Prádlomatkiosky - zákazníci.

Kdy bude Prádlomatkiosek v mém městě, či poblíž?

 • Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naší službu, nicméně výstavba kiosků se řídí určitými pravidly, jako jsou smlouvy s OC, povolení od výstavby až po hygienu. Dalšími faktory pro výstavbu jsou např. potenciál obyvatelstva, konkurenceschopnost atd. Hledání vhodných míst zajišťuje náš realizační tým, není tedy třeba nám zasílat Vaše tipy ohledně lokalit. Postupně plánujeme rozšiřovat služby po celé ČR, Slovensku a dalších přilehlých státech.

Mám jiný dotaz, potřebuji poradit, kam se obrátit?

 • Máte-li dotazy ohledně služby, obraťte se na Obchodního zástupce, popř. nás můžete kontaktovat na naší oficiální Facebookové stránce Prádlomatkiosky - zákazníci, kde naleznete také telefonní kontakt.