Zákazník

Na co se často ptáte


Jak dlouho pere/suší pračka a sušička?

 • Cyklus praní cca 30 - 45 min, cyklus sušení 15 min, v případě sušení velmi objemného prádla je vhodné nastavit delší dobu.

Mohu využít pouze jednu službu, praní, či sušení?

 • Žádný problém, navštěvují nás zákazníci, kteří využijí pouze praní a prádlo si poté suší doma.

Co když jsem alergická/ý na běžné prací prostředky?

 • Máme mezi spokojenými zákazníky i alergiky. Naše prací prostředky jsou bez zbytečné chemie a parfemizace, navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, tudíž jsou vhodné pro citlivou a senzitivní pokožku.

Co znamená certifikát ECOCERT?

 • Jedná se o certifikát, který zaručuje splnění nejpřísnějších hygienických norem v EU. Při výrobě pracích prostředků je dbáno na ekologicky šetrné postupy. Přednostně se používají suroviny z obnovitelných zdrojů.

Je pračka, sušička během praní/sušení uzamčena?

 • Pračky 8-9kg a 18-20kg jsou během celého pracího procesu uzamčeny. Zákazník má navíc možnost nechat si zaslat upozornění formou bezplatné SMS, cca 5-10 min. před koncem praní. POZOR: Sušičky nemohou být bezpečnostních důvodů během cyklu uzamčeny.

Fungují všechny kiosky po celý rok?

 • Všechny naše kiosky fungují celoročně, 24 hodin denně. Výjimky však nejsou vyloučeny, technická porucha, vandalismus apod.

Mohu platit v hotovosti, či bezkontaktní kartou?

 • Každý kiosek přijímá platby v hotovosti, bezkontaktní kartou, VIP kartou a mimo jiné lze využít i tzv. "Laundries kredit." Pozor však, při platbě bankovkami/mincemi kiosek hotovost nevrací!

Co vše lze v kiosku vyprat a vysušit?

 • Kiosek můžete využít na běžné (8-9kg pračka) či objemné praní (18-20kg pračka a sušička). Pokud nevíte, na kolik stupňů vyprat, či vysušit např. deky, polštáře, peřiny apod. vždy postupujte dle návodu, či doporučení od výrobce. Firma BestSeries s.r.o. však nenese žádnou zodpovědnost za případné znehodnocení.

Jsem stálý zákazník, je možné získat slevu?

 • Ano, pokud využíváte naši službu častěji a chcete získat slevu 12%, přidejte se do slevového programu Laundries. Slevový program je absolutně bez závazků, zákazník může jen ušetřit.

Kiosek nefunguje, nevím jak nastavit program, co mám dělat?

 • Pokud dojde k odstavení kiosku, např. technická porucha, budete vždy upozorněni informační cedulí na daném kiosku. V opačném případě volejte na NON-STOP tel. číslo: +420 792 319 961, které je také uvedeno na každém kiosku. Stejný postup zvolte, pokud např. "zamrzne" displej, či nevíte, jak nastavit program.

V kiosku se nachází hrubé nečistoty, co mám dělat?

 • Zavolejte nám, prosím, na NON-STOP tel. číslo: +420 792 319 961, které je také uvedeno na každém kiosku. Řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán." Nejsme však schopni uhlídat každého zákazníka, proto se může se stát, že pokud zákazník pere velmi znečištěné prádlo, tak mohou uvnitř zůstat nějaké nečistoty. Vždy zajistíme a sjednáme co nejrychlejší nápravu. Všechny naše pračky a sušičky jsou denně fyzicky kontrolovány a čištěny šetrnými desinfekčními prostředky.

Kde naleznu nějaké recenze, diskuze?

 • Pokud chcete sledovat další výstavbu, poradit se, nebo se podělit s ostatními zákazníky o zkušenosti, můžete využít naši oficiální Facebookovou stránku Prádlomatkiosky - zákazníci. PS: Sledujte nás, děkujeme!

Kdy bude Prádlomatkiosek v mém městě, či poblíž?

 • Vážíme si Vašeho zájmu o naší službu, nicméně výstavba kiosků se řídí určitými pravidly, jako jsou smlouvy s OC, povolení od výstavby až po hygienu. Dalšími faktory pro výstavbu jsou např. potenciál obyvatelstva, konkurenceschopnost atd. Hledání vhodných míst zajišťuje náš realizační tým. Postupně plánujeme rozšiřovat službu po celé ČR, Slovensku a v dalších přilehlých státech.

Nenašli jste to, co jste hledali, nebo máte další doplňující otázky?

Kontaktujte Obchodního zástupce v sekci KONTAKT