Investor

Vaše časté dotazy...


Jak funguje projekt Prádlomatkiosky?

 • Celý projekt funguje na bázi tzv. crowdfundingu, neboli sdílené ekonomiky, kdy se větší počet investorů složí na daný projekt. Aktuálně se jedná o projekt Prádlomatkiosky - veřejné venkovní prádelny. Firma BestSeries s.r.o. nicméně plánuje v blízké budoucnosti spouštět další projekty.


Kdo se může stát investorem?

 • V tuto chvíli každý plnoletý občan. Projekt je otevřený pro všechny, kteří se chtějí podílet na výstavbě kiosků, chránit své finanční prostředky před inflací a získat rostoucí úrokovou sazbu. Jedná se o globální projekt, zapojit se může kdokoliv, odkudkoliv.

Kdo za tím stojí a jaké jsou obchodní podmínky?

 • Celý projekt vlastní firma BestSeries s.r.o. Konkrétně Jan Holý a Tomáš Holý, kteří jsou jediní pravý majitelé. Poctivě vypracované obchodní podmínky, bez "háčků" naleznete ZDE: VOP & ZOP a případně na oficiální stránce společnosti.

Jaký je maximální počet investorů a proč?

 • Předběžný maximální počet aktivních investorů je stanoven na cca 2000-2500. A to z důvodu promyšlené obchodní strategii, neboli "Multiplikaci."

Co získám po nezávazné registraci?

 • Bude Vám otevřena virtuální kancelář, ve které můžete sledovat veškeré dění v projektu např. průměrná návštěvnost kiosků, počet podporovatelů, alokace aktuálního kiosku, investiční balíčky, novinky, webináře apod.

Jaké jsou možnosti investice, investiční balíčky?

 • Možnost aktivně se zapojit a investovat je již od 300,- na základě měsíčního spoření, či od 1582,- formou jednorázové platby. Přehled investičních balíčků naleznete po registraci v sekci "Zakoupit balíček."

Jak fungují měsíční spořící balíčky?

 • Fungují v podstatě jako spoření v bance, jen s tím rozdílem, že nezískáte směšných 1% p.a. na spořícím účtu, což je úrok, který ani nepokryje inflaci. Jsou nejlepší volbou pro "menší" investory, kteří si tak mohou měsíčně po dobu jednoho roku odkládat určitou částku, která se jim bude zhodnocovat. Po uplynutí jednoho roku se sami rozhodnete, zda budete spořit dále, či nikoliv.

Jaká je nejlepší investiční strategie?

 • Záleží především na Vašich finančních možnostech, dále pak na tom, jakou očekáváte měsíční rentu. U "menších" investorů jsou nejvíce oblíbené balíčky X3 (jednorázově s voucherem), X700, X3000, X5000 (pravidelné platby). Přehled investičních balíčků naleznete po nezávazné registraci v sekci "Zakoupit balíček."

Co jsou a jak fungují vouchery?

 • Vouchery Vám dávají možnost mít zakoupený balíček v nejvyšší úrokové tabulce (75). Pokud zakoupíte balíček bez voucherů, platí vždy úroková tabulka uvedená u balíčku. Větší balíčky (investice) vyžadují více voucherů, tak jak je uvedeno v sekci "Zakoupit balíček." Doporučuji také pročíst sekci "Správně využití voucherů."

Jaký je a bude můj úrok z podpořené částky?

 • U (75) úrokové tabulky a při návštěvnosti cca 5 lidí/kiosek denně je základní úroková sazba cca 7% p.a. u generačních kiosků je to cca plus 3,5% p.a. za každý kiosek.

Jak funguje kariéra a kariérní certifikát?

 • V sekci "Kariéra" se Vám automaticky plní určité dosažené pozice. Jednotlivé úrovně se odemykají plněním aktivní & pasivní podporovatelské činnosti. Za dosažení vyšších kariérních pozic firma odměňuje partnery finančním bonusem, dále pak vzniká nárok na byt, auto, či příspěvek na kancelář atd.

Jaký je rozdíl mezi aktivním a pasivním podporovatelem?

 • Pasivní podporovatel je investor, který zhodnocuje své vložené finanční prostředky. Aktivní podporovatel je investor, který projekt doporučuje dále a má tak nárok na další finanční provize, bonusy a hmotné statky.

Jakou formou probíhá vyplácení úroků, provizí a odměn?

 • Po sečtení návštěvnosti za daný měsíc se úroky připisují 5-6 den v dalším měsíci. Při dosažení min. částky 100,- máte nárok na vyplacení. Žádat o výplatu můžete na Váš běžný bankovní účet v CZK & EUR, případně můžete využít globální finanční aplikaci Revolut - ZDE (Doporučuji, pokud jste ze Slovenska, či ze zahraničí, kvůli nižším poplatkům.)