Nyní v Česku a na Slovensku!

"Revoluční způsob úspory a zhodnocení financí, díky praní prádla."

Inovativní společnost s pevnými základy v Česku!

- Velmi obsáhlý a nadčasový systém. Služba "Prádlomatkiosky" (veřejné venkovní prádelny) je pouze jeden z mnoha projektů, které firma BestSeries s.r.o. provozuje a které bude v následujících letech spouštět. Všechny naše produkty a služby jsou navázané jedna na druhou, i když se na první pohled může zdát, že spolu nesouvisí.


Na počátku byla pouhá myšlenka, poté jsme se nechali inspirovat již fungujícím modelem, který funguje v zahraničí a myšlenku začali realizovat. Nyní nám již několik Prádlomatkiosků pracuje a další se připravují. I vy máte možnost se podílet na výstavbě s námi a stát se tak rentiérem.


↪ Více ZDE

Jsme si vědomi, že návštěvnost a spokojený zákazník v jakémkoli byznysu je alfa & omega. Proto se staráme nejen o své partnery, ale i o své zákazníky. Díky UNÍKÁTNÍMU binárnímu systému (který máme jako jediní na světě) a projektu Laundries, může každý zákazník získat množstevní slevy, praní ZDARMA, či dokonce začít vydělávat reálné peníze.


↪ Více ZDE

Ne, nedáme Vám jídlo. :) Dáme Vám prádlo. Jedinečný projekt, který Vám zajistí kompletní servis a vyřeší za Vás všechny služby ohledně praní prádla. O Vaše prádlo je postaráno v "rukavičkách." Prádlo si od Vás odvezeme, vypereme, vysušíme, vyžehlíme, srovnáme a přivezeme - kompletní servis od A do Z.


↪ Více ZDE

Naše statistiky - Prosinec 2020


7500+

Vypraných zákazníků

1135+

Aktivních podporovatelů

100+

Prádlomatkiosků do 4 let

9

Postavených prádelen


Proč se k nám přidat

Držíme se hesla:

"Reálně | Stabilně | Efektivně"

Reálně - O našich Prádlomatkioskách víte všechno. Kdy bude, kde bude, jakou mají návštěvnost ale hlavně se na kterýkoliv z nich můžete přijet podívat osobně a ověřit si, že se nejedná o "fake" ale opravdu na daném místě stojí.

Stabilně - Peníze, které dostáváte, za to, že podpoříte expanzi projektu, jsou Vám vypláceny každý měsíc. Vývoj hodnoty můžete sledovat online na našem webu. Prostě neslibujeme nesmysly, ale řídíme se fakty a poukazujeme na reálná čísla.

Efektivně - Díky bohatým provozním zkušenostem klademe důraz na efektivitu každé investované koruny tak, aby vždy vydělala. Navíc díky promyšlené obchodní strategii, neboli multiplikaci získáváte velmi zajímavou doživotní rentu.

Roman "Creatores" Šafář

Obchodní zástupce, Leader ve společnosti BestSeries s.r.o.

Společnost BestSeries s.r.o. mě zaujala, protože se jedná o Českou, poctivou a dle legislativy řízenou firmu, která je právně řádně zapsána. Mám tak jistotu, že mé "vydřené" finanční prostředky, které jsem investoval neskončí v rukách podvodníků. Dále oceňuji přátelský přístup vedení, cílevědomost, pracovní nasazení a především - s touto revoluční službou jsme jediní na trhu v Česku a na Slovensku. Mezi další výhodu řadím i to, že projekt je inspirován fungujícím a již zaběhlým modelem, který dlouhodobě funguje v zahraničí.

"Reálný business na bázi sdílené ekonomiky, crowdfundingu - pro každého!"