Laundries

Binární zákaznický ekosystém


Jedná se o další nástavbový projekt společnosti BestSeries s.r.o. a klade důraz na získávání, podporování a udržování nových i stávajících zákazníků. Díky tomuto ekosystému jsme schopni nabízet naše služby efektivněji, levněji, či dokonce zcela zdarma. Aktuálně se jedná o využívání služeb samoobslužných venkovních prádelen, Prádlomatkiosků. V neposlední řadě je zde také možnost, při splnění určitých podmínek vybudovat samostatný zdroj pasivního příjmu, tedy až 40 000 Kč měsíčně.


Celý tento systém se tak dá pojmout třemi způsoby.

Partner

Je člověk, který vidí v našem projektu potenciál, rád přijímá nové výzvy, shání nové partnery, či zákazníky a díky tomu si může při splnění určitých podmínek měsíčně vydělávat 10 000 až 40 000,-

Zákazník

Je člověk, který pravidelně využívá našich služeb, chce se stát VIP zákazníkem, získávat slevy, bonusy, či dokonce praní zdarma. "Náš zákazník, náš pán" toto motto je alfa & omega celého projektu Laundries.

Zákazník + Partner

Je člověk, který kombinuje obě tyto možnosti, využívá naše služby i partnerský program. Získá nejen slevy, či praní zdarma, ale také si může část zisků, které mu "spadnou" do binárního stromu vybírat na běžný bankovní účet.


"Chytněte" si pozici zdarma!

Možná si říkáte - "Nojo, ale proč se registrovat, když blízko mě není žádný Prádlomatkiosek?"

Vězte, že v blízké době bude služba i ve Vaší lokalitě, včetně Slovenska, Polska apod. "Chytnout" si pozici zcela ZDARMA se zkrátka vyplatí - další zákazníci se řadí pod Vás a pokud se objeví naše služba v blízkosti Vaší lokality, můžete začít se systémem pracovat, ať už jako Partner, či jako Zákazník.

Dovolte mi Vás pozvat na krátkou videoprezentaci, ve které se dozvíte, v čem je Laundries tak unikátní.

  • Registrace ZDARMA
  • Příležitost pro každého
  • Nyní se rozděluje trh
  • Ovlivňujte, kde budou stát další kiosky
  • Vy se rozhodnete, zda se stanete zákazníkem, partnerem, či obojím S aktivním balíčkem máte nárok na provize i z partnerů, kteří nejsou pod Vámi