Proč se zapojit

Revoluční forma podnikání, je tady!


Nastartuj svůj business s revoluční službou, která se nyní rozšiřuje po celém Česku, Slovensku a brzy po celé Střední a Východní Evropě! V roce 2021 jsme se stali jedničkou na trhu co se týká samoobslužného praní. Staňte se součástí podporovatelského týmu, který nám pomáhá naplnit naší vizi tj. vystavět během 4 let minimálně 100 kusů těchto Prádlomatkiosků a začněte participovat na zisku již dnes!

Tyto Prádlomatkiosky vydělávají každý den...a ty můžeš začít vydělávat také!

Jak to funguje?

Celá myšlenka/projekt se realizuje pomocí sdílené ekonomiky, kdy se skupina investorů skládá na aktivum (Prádlomatkiosky) a zisk, které toto aktivum přináší, se následně rozděluje dle platných úrokových tabulek a obchodních podmínek mezi investory. Máme Vám co nabídnout, kromě nadstandardního zhodnocení finančních prostředků nabízíme také "fulltime" servis, který se o Váš business stará ve dne/v noci a to komplexně!

"Podnikání na klíč 2.0"


Co řešíme/děláme za Vás?

Výběr lokalit, stavební povolení, povolení od hygieny, smlouvy s OC, výkopové práce, nákup a transport kiosků, výstavbu kiosků, servis kiosků, denní údržbu, právní služby, pojištění (živelné pohromy, vandalismus apod.), účetnictví, IT programátory a specialisty, marketing, nonstop péče o zákazníka, slevové programy...

To vše a mnohem více dělá firma za Vás - Vy pouze profitujete!


Co Vám nabízíme/co získáte?

 • Přístup do unikátní on-line kanceláře, kde naleznete veškeré statistiky, přehledy a odkud si budete vybírat Váš zisk.
 • Základní úrok až 7% p.a. + 3,5% p.a. za každý generační Prádlomatkiosek tzn. rostoucí úroková sazba.
 • Přístup na živá vysílání, kde je možné diskutovat přímo s majiteli firmy, podpora 7 dní v týdnu.
 • Možnost začít u nás budovat kariéru a získávat zajímavé finanční bonusy, auto, byt, či příspěvek na kancelář.
 • Možnost získat přístup do BestSeries AKADEMIE, která pomáhá uspět v on-line podnikání.
 • Možnost zúčastnit se offline akcí, konferencí, soutěží atd.

Ať už podpoříte expanzi projektu jakoukoliv částkou, získáte velmi zajímavou rostoucí úrokovou sazbu a peníze jsou Vám vypláceny každý měsíc. Za obchodní podmínky se považují VOP & ZOP, které jsou vypracovány poctivě a dle právní legislativy a chrání nás (firmu) i Vás (podporovatele) před nekalými praktikami.

Lokální zaměření

Stáváte se partnerem projektu, který bude v dohledné době i ve Vašem městě, či v nejbližším okolí. Navíc plánujeme expanzi i do zahraničí.

Proklientský přístup

Řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán" a dbáme na rychlý, pohotový a kompletní servis. Naši zákazníci mají vždy pravdu, i když ji nemají.

Férové jednání

Zakládáme si na fairplay, nejsme žádný korporát, navzájem se známe a připomínkám partnerů, či zákazníků nasloucháme.

Široká komunita

Skvělá, rostoucí komunita lidí, se kterými můžete spolupracovat, načerpat inspiraci a rozšiřovat si tak své znalosti v oblasti on-line podnikání.

Online i offline

Chcete nás poznat osobně, či vědět, jak to u nás ve firmě chodí? Žádný problém! Jsme transparentní, nemáme co skrývat, tudíž nás můžete kdykoliv navštívit.

Doživotní profit

Bez ohledu na to, jakou podporu projektu přinášíte, získáváte finanční odměnu v podobě měsíčního vyplácení úroků a to po celou dobu působení.

Možnost kariéry

Kromě pravidelné finanční renty, kterou budete získávat každý měsíc, za podporu expanze projektu, se můžete také těšit na možnost budování kariéry.

Rostete s námi

Jsme agresivní společnost, se stabilním zázemím, která má za cíl rychle obsadit trh. Můžeme se chlubit exponenciálním meziročním růstem o více, než 450%.

Multiplikace - Tajemství bohatých

Náš úspěch spočívá v promyšlené obchodní strategii, neboli multiplikaci, díky které dokážeme rychle a efektivně expandovat. Navíc díky businessu, kde nepotřebujeme stálé zaměstnance, kteří by docházeli pravidelně do zaměstnání ušetříme nemalé finanční prostředky, které namísto toho můžeme vyplácet Vám - tzn. svým podporovatelům.

Ve videu se dozvíte více o našem tajemství úspěchu, díky kterému již profituje více než 1262 partnerů.

Náhled na Generační fond

Generační fond, neboli multiplikace je alfa & omega celého byznysu. Slouží ke generaci dalších poboček, které diverzifikují riziko do celé sítě a náš společný podnik, je tím pádem stabilnější a v časovém horizontu i výnosnější. Díky této strategii se úroková sazba všech podporovatelů s narůstajícím počtem kiosků zvyšuje - nastává tak efekt sněhové koule, která se v čase nabaluje.

Z postavených (zainvestovaných kiosků) se vždy měsíční výnos, po odečtení všech nákladů procentuálně rozděluje.

 • % Režie = určitá procenta pro firmu. (zisk, veškeré náklady, pojištění, fond na opravy).
 • % Úrok = procenta, která se dělí mezi partnery, kteří podpořili projekt.
 • % Generační kiosky = část zisku se odkládá na výstavbu dalších (generačních) Prádlomatkiosků.

 • Celý tento vzorec se následně opakuje. Každý Generační kiosek opět pokrývá náklady na provoz a vydělává firmě (režie), navyšuje úrokovou sazbu (investoři) a také spoří na další generační kiosek (generační fond). Díky této strategii tak získáte složený úrok ve složeném úročení - Začněte profitovat již dnes!

Úroková tabulka - Ø 5 zákazníků denně

TIP: Každý investor má možnost mít nejvyšší úrokovou tabulku, tj. (75) s pomocí tzv. Platinových voucherů, či v případě využití kombinovaných/měsíčních balíčků.


Plán do 4 let - Min. 100 Prádlomatkiosků

 • = Cca 1 generační kiosek každý měsíc.
 • = Navýšení úroku o 2,8% p.a.
 • = 12 x 2,8 = 33,6 % p.a. ročně! ROČNĚ!

Nyní je to na Tobě!

Líbí se Vám naše myšlenka? Přidejte se ZDARMA a nezávazně. Získejte ucelené informace ve formě videí a prezentací ve kterých za pomocí silných argumentů a reálných výsledků poukazujeme na fakt, že to co děláme dává smysl. Sledujte veškeré statistiky on-line a sami se poté rozhodněte, zda se aktivně zapojíte.

Máme dlouholeté zkušenosti, jsme transparentní a tento projekt vyvíjíme více, než 3 roky...

Získej všechny dostupné informace...

Možnost financování již od 1000 Kč (40 €)