Proč se zapojit

Revoluce je tady, nechte své peníze vydělávat!


Přidejte se k nám a staňte se součástí komunity, díky které můžeme rozšiřovat síť veřejných venkovních prádelen - Prádlomatkiosků. Služba se aktuálně rozšiřuje po celém Česku, Slovensku a brzy expandujeme do celé Střední a Východní Evropy! V roce 2021 jsme se stali jedničkou na trhu, co se týká samoobslužného praní.

  • Jsme ryze Česká a transparentní společnost, kterou vedou dva bratři Jan a Tomáš Holý. Spojili jsme dohromady více, než 15 let zkušeností v oblasti vedení lidí, obchodu a bankovnictví. Aktuálně je za námi vidět 5 let intenzivního vývoje a expanze, která nabírá raketové tempo.

Tyto Prádlomatkiosky vydělávají každý den...a ty můžeš začít vydělávat také!

Jak to funguje?

Celá myšlenka se realizuje pomocí sdílené ekonomiky, kdy se skupina investorů skládá na aktivum, v našem případě Prádlomatkiosky. Zisk, které toto aktivum přináší, se následně rozděluje dle platných úrokových tabulek a obchodních podmínek mezi investory. Máme na starost "fulltime" servis, který se o celý bezchybný chod business modelu stará ve dne/v noci a to komplexně!

S námi získáváte výhradní zastoupení - Nikdo jiný nás již nepředběhne, první může být vždy jen jeden!


  • Spolupracujeme s největšími obchodními řetězci, automyčkami, odpočívadly apod. a pečlivě pro Vás vybíráme lokality, kde naše Prádlomatkiosky stavíme. O výstavbu, údržbu apod. se stará náš realizační tým.

Co vše zastřešujeme?

Výběr lokalit, stavební povolení, povolení od hygieny, smlouvy s OC, výkopové práce, nákup a transport kiosků, výstavbu kiosků, servis kiosků, denní údržbu, právní služby, pojištění (živelné pohromy, vandalismus apod.), účetnictví, IT programátory a specialisty, marketing, nonstop péče o zákazníka, slevové programy...

To vše a mnohem více zastřešujeme my - Vy pouze profitujete!

Lokální zaměření

Stáváte se partnerem projektu, který již je, nebo bude i ve Vašem městě, či v nejbližším okolí. Navíc v brzké době plánujeme rozšířit expanzi do zahraničí.

Proklientský přístup

Řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán" a dbáme na rychlý, pohotový a kompletní servis. Naši zákazníci mají vždy pravdu, i když víme, že ji nemají.

Férové jednání

Zakládáme si na fairplay, nejsme žádný korporát, navzájem se známe a připomínkám partnerů nasloucháme. To nám pomáhá v dalším rozvoji.

Široká komunita

Skvělá, rostoucí komunita lidí, se kterými můžete spolupracovat, načerpat inspiraci a rozšiřovat si tak své znalosti v oblasti on-line podnikání.

Online i offline

Chcete nás poznat osobně, či vidět, jak to u nás ve firmě chodí? Žádný problém! Jsme transparentní, nemáme co skrývat, tudíž nás můžete kdykoliv navštívit.

Doživotní profit

Bez ohledu na to, jakou podporu projektu přinášíte, získáváte finanční odměnu v podobě měsíčního vyplácení úroků a to po celou dobu působení.

Možnost kariéry

Kromě pravidelné finanční renty, kterou budete získávat každý měsíc, za podporu expanze projektu, se můžete také těšit na možnost budování kariéry.

Rostete s námi

Jsme agresivní společnost, se stabilním zázemím, která má za cíl rychle obsadit trh. Můžeme se chlubit exponenciálním meziročním růstem o více, než 350%.


POZOR - NYNÍ ČASOVĚ OMEZENÝ BONUS!

V případě, že se rozhodnete podpořit výstavbu formou Generační podpory, získáte kromě pravidelného úroku, který je Vám připisován každý měsíc, také naše unikátní LAUNDRY DRY TOKENY a to zcela ZDARMA.

Tokeny rozdělujeme mezi komunitu do 31.12.2023

Jak s námi začít profitovat

Zaujala Vás naše myšlenka samoobslužných venkovních prádelen? Přidejte se k nám, a staňte se jedním z více, než 2335 partnerů!

Všichni nový podporovatelé mají na výběr ze dvou systémů tzn. dvě možnosti, jak podpořit projekt a následně participovat na zisku. Vyslyšeli jsme komunitu a nyní nabízíme mimo Generační podpory, která je zde od samého začátku, také možnost likvidní podpory. Projděte si, prosím obě sekce, tzn. Generační & Likvidní podpora, kde se dozvíte základní informace o každé zvlášť.


Obsáhlejší rozhraní on-line kanceláře, vyšší úrokové sazby, generační fond, kariéra, "DRY" tokeny a mnohem více...

Získej ze systému absolutní maximum!

Jednoduché, intuitivní rozhraní on-line kanceláře, možnost podpory s okamžitou likviditou... 

Nejjednodušší možná forma podpory!