Laundries

Binární zákaznický ekosystém


Jedná se o nástavbový projekt společnosti BestSeries s.r.o. a klade důraz na získávání, podporování a udržování nových i stávajících zákazníků. Díky tomuto ekosystému jsme schopni nabízet naše služby efektivněji, levněji, či dokonce zcela zdarma. Aktuálně se jedná o využívání služeb samoobslužných venkovních prádelen, Prádlomatkiosků. V neposlední řadě je zde také možnost, při splnění určitých podmínek vybudovat samostatný zdroj pasivního příjmu, tedy 10 až 40 tisíc Kč měsíčně.


Víte, že?...

Co Laundries nabízí?

  • Okamžitou slevu 12% v podobě kreditu na využití našich služeb.
  • Kredit můžete aktuálně využívat ve všech Prádelnách Revolution.
  • V blízké budoucnosti se na Laundries napojí další naše služby, např. EL Proud.
  • Po registraci, která je zdarma získáte tzv. binární pozici, která Vám v budoucnu může přijít velice vhod.
  • I když nic "neděláte" řadí se pod Vás další zákazníci, kteří Vám s aktivním balíčkem mohou začít pasivně vydělávat peníze.
  • Vám stačí sehnat "pouze" dva partnery/zákazníky, které příležitost, či sleva na využití našich služeb osloví, zakoupí balíček za 250,- a také pod sebe seženou dva další partnery/zákazníky.
  • K ničemu se nezavazujete, shánět další partnery/zákazníky nemusíte, můžete pouze čerpat slevy na naše služby.

"Chytněte" si pozici zdarma!

Služba veřejných venkovních Prádelen Revolution - Prádlomatkiosků se bude postupně rozšiřovat do všech koutů v Česku a na Slovensku. V blízké budoucnosti plánujeme otevřít také např. Polský a Maďarský trh. "Chytnout" si pozici zcela ZDARMA se zkrátka vyplatí - další zákazníci se řadí pod Vás a pokud se objeví naše služba v blízkosti Vaší lokality, můžete začít se systémem pracovat, ať už jako Partner, či jako Zákazník.

POZOR: Nezapomeňte, že v budoucnu na Laundries budou navázány další služby a produkty, na které bude možné případný nevyčerpaný kredit využít!

Balíčky, které je možno zakoupit


1000 Kč, € 40

Obdržíte:

44.6€/1120 Kč Laundries Credit750 Kč, € 30

Obdržíte:

33.45 €/840 Kč Laundries Credit500 Kč, € 20

 Obdržíte:

22.3 €/560 Kč Laundries Credit250 Kč, € 10

 Obdržíte:

11.15 €/280 Kč Laundries Credit


Jak zakoupit balíček?


Nezapomeňte se také nezávazně stát součástí našeho skvělého podporovatelského systému BestSeries, kde se dozvíte veškeré novinky a bez kterého by tato revoluční služba nemohla vzniknout!