Co je Prádlomatkiosek

Prádelna Revolution


Prádlomatkiosek 1v.

  • Jedná se o SAMOOBSLUŽNÉ, průmyslové a vysokokapacitní pračky, které disponují hi-tech technologií. Díky tomu lze cyklus praní a sušení zkrátit na pouhých 50-60 minut, v závislosti na zvoleném programu. Můžete využít platby v hotovosti (bankovky, mince) a také bezkontaktní platební karty. Před koncem praní cca 5-10 minut Vám kiosek zašle upozornění formou SMS zprávy. Vy si tak během praní můžete vyřešit své každodenní nákupy, případně využít jiných služeb poblíž kiosku. Poté si odnesete domů čisté, voňavé a suché prádlo.

Prádlomatkiosek 2v.

  • Aktuálně jsou k dispozici dvě verze prádelen, záleží na lokalitě.
  • U obou typů používáme výhradně hypoalergenní prací prášky a kvalitní aviváže, které mají ECO CERT, nejvyšší punc kvality, tudíž splňují nejpřísnější hygienické normy a nejsou běžně k dostání.

POZOR: Kiosky NEVRACÍ peníze při platbě v hotovosti!

Specifikace a ceník8-9 KG PRAČKA

Pro běžné každodenní praní, využívají hlavně jednotlivci, zahraniční zaměstnanci, studenti, brigádníci apod.

Cyklus praní

150 Kč

Příplatek - AVIVÁŽ

20 Kč


18-20 KG PRAČKA

Objemná pračka, která nabízí praní takových velikostí a objemů, kterými běžná pračka v domácnosti nedisponuje.

Cyklus praní

200 

Příplatek - AVIVÁŽ

50 Kč


18-20 KG SUŠIČKA

Velká sušička, která dokonale doplňuje tuto dvojici praček. Během pouhých 10 minut zahubí 99,99 % bakterií a virů.

Cyklus sušení

50 

Příplatek - 15 MINUT

50 Kč


Doba pracího cyklu je standardně kolem 35 - 45 minut a před každým spuštěním je nutné nastavit teplotu praní. Po ukončení praní se pračka odemkne, pokud nechcete domů "tahat" mokré prádlo, využijte sušičku. Doba sušení je 15 minut, ale je možné dobu sušení prodloužit, v případě praní objemného prádla. Nezapomeňte po spuštění nastavit intenzitu sušení.

  • NÁŠ TIP: Při startu sušení stiskněte tlačítko "Velmi horké" - sušička se tak rychleji nahřeje a do 3-5 minut snižte na Vámi požadovaný výkon = docílíte tak toho, že během 15 minut bude Vaše prádlo opravdu suché. (Vhodné pro běžné prádlo).

Hlavní výhody a hygiena Prádlomatkiosků

Fungují 24 hodin, 7 dní v týdnu, tedy 365 dní v roce, včetně zimního období. O Vaše prádlo se staráme NON-STOP. Kiosky fungují i v případech, kdy je vyhlášen tzv. "lockdown."

Pračka + sušička, do 60 minut jedete domů s čistým, voňavým a suchým prádlem. Pokud prádlo po vysušení ihned složíte, nemusíte ho mnohdy ani žehlit.​

Úspora prostoru, času a peněz, již nepotřebujete pračku ani sušičku. Už se nemusíte domů "tahat" s těžkým balením pracího prášku. Tzn. že ubude starost s koupí pracích prostředků.

Nabízí možnost vyprat i věci, které doma díky jejich objemu nevyperete a nevysušíte. Potahy, deky, kabáty, polštáře, plyšové, nebo látkové hračky, či hokejovou výbavu.

Kvalitní prací prostředky a aviváže, které si vzhledem k jejich vysoké ceně za normálních podmínek nekoupíte. Jsou vhodné i pro osoby, které mají alergie právě na běžné prací prostředky.

Bezbariérový přístup, vhodné pro osoby na invalidním vozíku. Navíc máte možnost zajet autem až ke kiosku a nemusíte se tak s Vašim prádlem "tahat" přes celé parkoviště.

Máte možnost nastavit si SMS upozornění, tzn. že 10-15 min před koncem praní Vám přijde bezplatná SMS a během celého pracího procesu jsou pračky 8-20kg uzamčené.

Během procesu praní a sušení si můžete vyřešit Vaše každodenní nákupy v přilehlých obchodních centrech, či využít jiných služeb v blízkosti kiosku.

  • Pračky mají automaticky samočistící efekt během každého praní včetně ždímání.
  • Jsou použity výhradně kvalitní prací prostředky a aviváže, které mají ECO CERT vůbec nejvyšší punc ohledně hygieny v EU a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.
  • Pokud po praní v některé z praček 8-20kg využijete sušičku, máte tak jistotu, že proces sušení zlikviduje během 10 minut 99,99% bakterií a virů - což je prokázané. Sušička má nastavený 15 minutový program, který lze za příplatek prodloužit.
  • Všechny naše pračky a sušičky jsou denně fyzicky kontrolovány a čištěny šetrnými desinfekčními prostředky.

PODÍVEJTE SE - Jak se pere Alík