Co je Prádlomatkiosek

Prádelna Revolution


  • Jedná se o SAMOOBSLUŽNÉ, průmyslové a vysokokapacitní pračky, které disponují hi-tech technologií. Díky tomu lze cyklus praní a sušení zkrátit na pouhých 35-45 minut, v závislosti na zvoleném programu. Můžete využít platby v hotovosti (bankovky, mince) a také platbu bezkontaktní platební kartou. Před koncem praní cca 5-10 minut Vám kiosek zašle upozornění formou SMS zprávy. Vy si tak během praní můžete vyřešit své každodenní nákupy, případně využít jiných služeb poblíž kiosku. Poté si odnesete domů čisté, voňavé a suché prádlo.
  • Používáme výhradně hypoalergenní prací prášky a kvalitní aviváže, které mají ECO CERT vůbec nejvyšší punc kvality, tudíž splňují nejpřísnější hygienické normy a nejsou běžně k dostání.
  • POZOR: Kiosky nevrací hotovost, při platbě bankovkami!

Specifikace a ceník


8 KG PRAČKA

Pro běžné každodenní praní, využívají hlavně jednotlivci, zahraniční zaměstnanci, studenti brigádníci.

18 KG PRAČKA

Objemná pračka, která nabízí praná takových velikosti a objemů, kterými běžná pračka v domácnosti nedisponuje.

18 KG SUŠIČKA

Velká sušička, která dokonale doplňuje tuto dvojici praček. Při sušení již během 10 minut zahubí 99,99 % bakterií a virů.

8 KG PRAČKA

Cyklus praní 30 - 45 min.

120 Kč

18 KG PRAČKA

Cyklus praní 30 - 45 min.

175 Kč

18 KG SUŠIČKA

Cyklus sušení - 15 min.

55 Kč

AVIVÁŽ

Příplatek - malá pračka

20 Kč

AVIVÁŽ

Příplatek - velká pračka

50 Kč

Hlavní výhody Prádlomatkiosku

Funguje 24 hodin, 7 dní v týdnu, tedy 365 dní v roce, včetně zimního období. O Vaše prádlo se staráme NON-STOP. Jsme otevřeni i v případech, kdy je vyhlášen tzv. lockdown.

Pračka + sušička - za cca 45 minut jedete domů s čistým, voňavým a suchým prádlem, které mnohdy nemusíte ani žehlit.​

Úspora prostoru, času a peněz, již nepotřebujete pračku ani sušičku. Už se nemusíte domů tahat s těžkým balením pracího prášku, ubude starost s koupí pracích prostředků.

Možnost vyprat i věci, které doma díky jejich objemu nevyperete a nevysušíte - potahy, deky, kabáty, polštáře, menší i větší plyšové, nebo látkové hračky, či hokejovou výbavu.

Kvalitní prací prostředky a aviváže, které si pravděpodobně vzhledem k jejich vysoké ceně za normálních podmínek nekoupíte. (vhodné i pro alergiky.)

Bezbariérový přístup, vhodné pro osoby na invalidním vozíku. Navíc máte možnost zajet autem až ke kiosku a nemusíte se tak tahat s prádlem přes celé parkoviště.

Máte možnost nastavit si SMS upozornění, tzn. že 10-15 min před koncem praní Vám přijde bezplatná SMS a během celého procesu jsou pračky 8kg a 18kg uzamčené.

Během procesu praní a sušení si můžete vyřešit Vaše každodenní nákupy v přilehlých obchodních centrech, či využít jiných služeb v blízkosti kiosku.

Prádlomatkiosky a hygiena

Množí se nám dotazy ohledně hygieny v našich pračkách, jak je to tedy ošetřeno?


  • Pračky mají samočistící efekt již během samotného pracího procesu.
  • Jsou použity výhradně kvalitní prací prostředky a aviváže, které mají ECO CERT vůbec nejvyšší punc ohledně hygieny v EU a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.
  • Pokud po praní v některé z praček 8-18 Kg "strčíte" Vaše prádlo do sušičky, máte tak jistotu, že proces sušení zlikviduje během 10 minut 99,99% bakterií a virů - což je prokázané. Sušička má nastavený 15 minutový program, který lze za příplatek prodloužit.
  • Všechny naše pračky a sušičky jsou denně fyzicky kontrolovány a čištěny šetrnými desinfekčními prostředky.

Ukázka Prádlomatkiosku v praxi