Co je Prádlomatkiosek

Prádelna Revolution


  • Jedná se o SAMOOBSLUŽNÉ, průmyslové a vysokokapacitní pračky, které disponují hi-tech technologií. Díky tomu lze cyklus praní a sušení zkrátit na pouhých 50-60 minut, v závislosti na zvoleném programu. Můžete využít platby v hotovosti (bankovky, mince) a také platbu bezkontaktní platební kartou. Před koncem praní cca 5-10 minut Vám kiosek zašle upozornění formou SMS zprávy. Vy si tak během praní můžete vyřešit své každodenní nákupy, případně využít jiných služeb poblíž kiosku. Poté si odnesete domů čisté, voňavé a suché prádlo.
  • Používáme výhradně hypoalergenní prací prášky a kvalitní aviváže, které mají ECO CERT vůbec nejvyšší punc kvality, tudíž splňují nejpřísnější hygienické normy a nejsou běžně k dostání.
  • POZOR: Kiosky nevrací peníze při platbě v hotovosti!

Specifikace a ceník8 KG PRAČKA

Pro běžné každodenní praní, využívají hlavně jednotlivci, zahraniční zaměstnanci, studenti, brigádníci apod.

18 KG PRAČKA

Objemná pračka, která nabízí praní takových velikosti a objemů, kterými běžná pračka v domácnosti nedisponuje.

18 KG SUŠIČKA

Velká sušička, která dokonale doplňuje tuto dvojici praček. Při sušení již během 10 minut zahubí 99,99 % bakterií a virů.

8 KG PRAČKA

120 Kč

Příplatek - AVIVÁŽ

20 Kč

18 KG PRAČKA

175

Příplatek - AVIVÁŽ

50 Kč

18 KG SUŠIČKA

55

Příplatek - 15 MINUT

55 Kč


Doba pracího cyklu je standardně kolem 35 - 45 minut - před každým spuštěním je nutné nastavit teplotu praní. Po ukončení praní se pračka odemkne, pokud nechcete domů "tahat" mokré prádlo, využijte sušičku. Doba sušení je 15 minut - možno prodloužit v případě praní objemného prádla. I zde máte možnost nastavit si intenzitu sušení.

MŮJ TIP: Při startu sušení zmáčkněte "Velmi horké" - sušička se tak rychleji nahřeje a do 5 minut snižte na Vámi požadovaný výkon - docílíte tak toho, že během 15 minut bude Vaše prádlo opravdu suché. (Vhodné pro běžné prádlo).

Hlavní výhody a hygiena Prádlomatkiosků

Funguje 24 hodin, 7 dní v týdnu, tedy 365 dní v roce, včetně zimního období. O Vaše prádlo se staráme NON-STOP. Kiosky fungují i v případech, kdy je vyhlášen tzv. "lockdown."

Pračka + sušička - do 60 minut jedete domů s čistým, voňavým a suchým prádlem, které mnohdy nemusíte ani žehlit.

Úspora prostoru, času a peněz, již nepotřebujete pračku ani sušičku. Už se nemusíte domů tahat s těžkým balením pracího prášku, ubude starost s koupí pracích prostředků.

Možnost vyprat i věci, které doma díky jejich objemu nevyperete a nevysušíte - potahy, deky, kabáty, polštáře, menší i větší plyšové, nebo látkové hračky, či hokejovou výbavu.

Kvalitní prací prostředky a aviváže, které si pravděpodobně vzhledem k jejich vysoké ceně za normálních podmínek nekoupíte. (vhodné i pro alergiky.)

Bezbariérový přístup, vhodné pro osoby na invalidním vozíku. Navíc máte možnost zajet autem až ke kiosku a nemusíte se tak tahat s prádlem přes celé parkoviště.

Máte možnost nastavit si SMS upozornění, tzn. že 10-15 min před koncem praní Vám přijde bezplatná SMS a během celého procesu jsou pračky 8kg a 18kg uzamčené.

Během procesu praní a sušení si můžete vyřešit Vaše každodenní nákupy v přilehlých obchodních centrech, či využít jiných služeb v blízkosti kiosku.

  • Pračky mají samočistící efekt již během samotného pracího procesu.
  • Jsou použity výhradně kvalitní prací prostředky a aviváže, které mají ECO CERT vůbec nejvyšší punc ohledně hygieny v EU a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.
  • Pokud po praní v některé z praček 8-18 Kg "strčíte" Vaše prádlo do sušičky, máte tak jistotu, že proces sušení zlikviduje během 10 minut 99,99% bakterií a virů - což je prokázané. Sušička má nastavený 15 minutový program, který lze za příplatek prodloužit.
  • Všechny naše pračky a sušičky jsou denně fyzicky kontrolovány a čištěny šetrnými desinfekčními prostředky.

Jak se pere v našem Prádlomatkiosku?